Put mostine bb, Omiš

021/757-179

23. Dani predškolskog odgoja
Program 23. dana predškolskog odgoja Ispis
Dječji vrtić Omiš objavljuje program održavanja stručno - znanstvenog skupa 23. dani predškolskog odgoja "Mirisi djetinjstva" koji će se održati u Omišu 16. i 17. studenoga 2017. godine.

Program skupa

Obavijest zainteresiranim stručnjacima (ponavlja se)

23. dani predškolskog odgoja - obavijest Ispis
Obavijest zainteresiranim stručnjacima iz područja ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja

DODATNA OBAVIJEST:
Ukoliko neki vrtić plaća više kotizacija u jednom iznosu, molimo da se popis sudionika na koje se uplate odnose dostavi na e-mail adresu: Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript

Poziv za sudjelovanje Ispis
Dječji vrtić "Omiš" objavljuje prvu obavijest o stručno - znanstvenom skupu 23. Dani predškolskog odgoja Splitsko - dalmatinske županije. Pozivamo sve odgojitelje, stručne suradnike i znanstvenike na aktivno sudjelovanje na ovom skupu.

PRVA OBAVIJEST

UPUTE AUTORIMA