Glazba za najmlađe Ispis
Srijeda, 30 Ožujak 2016 00:00
Dana 16.03.2016.godine,srijeda,u 11,00 sati mališani iz dječjih vrtića „Radost“ i „Visibaba“ prisustvovali su koncertu u galeriji Osnovne glazbene škole Omiš.
Ovom posjetom započela je suradnja OGŠ i DV Omiš,koja će se odvijati kroz :
  • prisustvovanje djece rane i predškolske dobi koncertima
  • upoznavanju glazbenih  instrumenata
  • aktivnostima učenika i profesora OGŠ  u vrtićima.
Djeca su pokazala da znaju uživati u instrumentalnoj glazbi kao i želju da upoznaju instrumente te probaju na njima zasvirati. Najveće oduševljenje ipak je kad prepoznaju pjesmice iz vrtića izvedene u instrumentalu. Da bi sva djeca proširila znanja o glazbi i u njoj uživala djeca iz vrtića u samom gradu, prisustvovat će koncertima u OGŠ, a djeca u selima bit će obradovana koncertima u svojim vrtićima.

Suradnja s Osnovnom glazbenom školom nastavlja se i dalje. Djeca iz dječjeg vrtića "Pčelica" su u srijedu, 30. 3. prisustvovala koncertu u galeriji OGŠ.