021/745-677

Ekološki kutak u dječjem vrtiću Pčelica Ispis
Ponedjeljak, 04 Veljača 2019 13:40
Početkom 2019. godine u dječjem vrtiću "Pčelica" odgojitelji su u međusobnoj interakciji uočili potrebu da kod djece započnu razvijati osjećaj odgovornosti za čuvanje i zaštitu okoliša. To, naravno, uključuje i brigu za biljni i životinjski svijet, odnosno, pozitivan i zaštitnički stav prema njima.

Cilj ovog projekta je istraživačko učenje djece, stjecanje znanja i iskustva gospodarenja otpadom te usvajanje vještina korištenja otpada u nove svrhe. Kroz svakodnevne životne situacije djeca usvajaju, konstruiraju i sukonstruiraju vlastita znanja te razvijaju naviku odgovornog ponašanja prema otpadu iz kućanstva ili vrtića. Djeca također osvještavaju međuovisnost žive i nežive prirode ljudskim djelovanjem na okoliš.

Svjetski dan zdravlja u DV Trešnjica Ispis
Ponedjeljak, 21 Svibanj 2018 11:41
Svjetski dan zdravlja u dječjem vrtiću Trešnjica u Tugarima obilježava se treću godinu za redom. Kroz razne aktivnosti, priče i posjete djeca su naučila da se za biti zdrav treba pravilno hraniti, dovoljno spavati, boraviti na svježem zraku, redovito vježbati i njegovati pozitivan stav prema životu. Tijekom godina uoči Svjetskog dana zdravlja organizirana su zajednička druženja djece i roditelja koja su se pokazala kao pravi odabir u suvremenom svijetu koji je sve više usmjeren na loše navike kako roditelja, tako i djece. Iz godine u godinu odaziv roditelja sve je veći. Posebno želimo zahvaliti našim tatama koji su i ove godine zajedničkim snagama uredili prostor dječjeg igrališta.

Sv. Nikola posjetio dječji vrtić Ispis
Ponedjeljak, 11 Prosinac 2017 07:48
Blagdan sv. Nikole tradicionalno je obilježen u Dječjem vrtiću Omiš, u srijedu 6. prosinca 2017. Svetom Nikoli su u podjeli poklona za 380 djece pomogli vatrogasci iz dobrovoljnih vatrogasnih društava: "Omiš", "Gata" i "Kučiće". Mališani su sv. Nikoli u znak dobrodošlice pripremili prigodni program uz pjesmu i ples. Djeca su na dar dobila slatke paketiće, a svaka odgojna skupina pakete s igračkama.

<< Početak < « 1 2 3 4 » > Kraj >>

Stranica 1 od 4