Službenik za zaštitu osobnih podataka

tajnistvo@vrtic-omis.hr

Obavijest za roditelje DV Pčelica: jutarnja skupina Ispis
Četvrtak, 26 Studeni 2020 15:43
Obavještavaju se roditelji - korisnici usluga Dječjeg vrtića "Pčelica" da se zbog pojave COVID-19 u jednoj odgojnj skupini privremeno obustavlja rad odgojne skupine cjelodnevnog 8 - satnog boravka (stalno jutro), a ponovno otvaranje odgojne skupine očekuje se u petak, 4. prosinca 2020.

Zdravstvena voditeljica vrtića kontaktirala je roditelje sve djece odgojne skupine Pčelica jutro. Roditelji (ni drugi ukućani) nisu u samoizolaciji, ali roditelj ima pravo na bolovanje kako bi bio s djetetom u periodu samoizolacije. Molimo roditelje da se u slučaju pojave simptoma koji upućuju na COVID-19 bez odgode jave svom liječniku i da o istom obavijeste zdravstvenu voditeljicu vrtića.

Skupina 6-satnog popodnevnog programa te skupine smjenskog programa (turnus A i B) nastavljaju s redovitim radom uz poštivanje svih epidemioloških mjera, kao i do sada.

Za sve dodatne informacije stojimo na raspolaganju.